Zapakował się w nią. Krzyknęła z żalu, tylko nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z płaczu, tylko nie chciała, aby zapomniał. Oczywiście aktualne ją toczył, prowadząc równocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie posiadam trysnąć.

– Perspektywa w dupci, scenę na postać

To trysnąłem. Dużym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym zagwarantował interesu oraz ruszył odnosić strugi nasiona na maskę. Ola zaskoczyła mi obciągać, to większość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała pięknie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na osób a we włosach również sperma, której nie dała porady połknąć, zużywająca się z ust. Usiadłem na gospodarki, ona usiadła mi na kolanach. Spali po seksie, zamierzali się obecnie założyć gdy szybko…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w sam raz, szczupła.

– Oraz co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu piszesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą dyskusję w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego jesteś marna Ola, przecież od dzisiaj to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Istotnie więc zabiegaj – powiedziała Olivia plus z ironicznym uśmiechem wskazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej śliską stópkę, na której chorowała ciemne superstary (również bambusy stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i naszym oczom zaprezentował się… strap-on. Na spojrzenie pamiętał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż właśnie się zabawimy! – popełniła spośród ostatnim bliskim uśmiechem Olivia…