Zająłem swoją wielkość i pragnął

Zająłem naszą wielkość oraz odkładał na powrót moich miłych Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się oraz co najistotniejsze: mało się stanie, nie posiadasz czysta się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Tylko się wypiął, a dziurkę jaką planuje ścisłą, kocham takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, odwrócił się oraz oniemiałem. Nikola i Emilka miały na sobie seksowne stroje policjantek z pałkami oraz kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, że złamałem rozkaz, skuły moje dłoni i stopy, zawiązały oczy a usta opaską i spróbowało się. Zaczęły bić mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyłku i klasach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie właśnie przez 5 minut. W finale przestały. Poczułem, jak któraś z Pań wpycha mi dodatek do ust jednocześnie czułem, gdy coś mokrego jeździ (język?) po moim pokonanie w finale zrozumiałem: one mają strap-ony. Rozpoczął się wyrywać, nie chciałem „wydać dziewictwa”. Oddało się tylko pałowaniem. Do ostatniego Nikola powiedziała:

– Nie zapracował na własne nogi, śmieciu.

Potem Nikola położyła mnie na brzuchu a rozpoczęła nosić i tańczyć po moich plecach w prostych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból istniał nie do przedstawienia. Emilka złapała mnie za włosy oraz zapytała:

– Będziesz przyjazny?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka podeszła do mnie ze domowym strap-onem oraz opuściła krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od spodu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Gdyby więc organizował, moja Osobie bez niepotrzebnych ceregieli zaczęła gwałcić mnie w usta, piłem się. Zmuszała mnie przez pół minuty, potem pozwoliła mi przez 5 sekund oddychać oraz znowu. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund ciszy i tak w porozumienie. A po chwili do gry włączyła się Nikola – ostatnie stanowiło groźne. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona dołączyła z tyłu oraz energicznym ruchem wpisałam we mnie. Posuwała mnie tak silnie, iż Emilka nie nadążała, by sparować swoje cechy z obrotami Nikoli. W efekcie Emilka darowała sobie obciąganie, i ja, mając dostępne usta, zacząłem pojękiwać z bólu. Po chwili Emilce zaczęło coś cieknąć po nogach – stanowiła naprawdę podniecona, że aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do zmuszającej mnie Nikoli, szepnęła trochę jej na ucho. Nikola od razu wyszła ze mnie natomiast kazała się nie odwracać do tyłu. Po chwili poczułem silny ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. A te strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka przystąpiła do mnie, wjechała w moje gardło a poprzez minutkę gwałciła mnie w usta. Ale zaczęło znowu jej cieknąć, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do swojej cipki oraz polecałabym ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na stylu. Królowa jęczała z rozkoszy. Doszła. Nikola wyszła ze mnie a stwierdziła błagalnym kolorem do Emilki: