Nazywam się Peter(Piter) zaś istnieję szarym facetem

Cześć! Nazywam się Peter(Piter) także jestem cichym facetem lat 17 o łagodnej sieci ciała dzięki szkoleniu parkour. Opowiem wam o wakacjach, które wygrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, iż idziemy nad śmierci co mnie specjalnie ucieszyło, ponieważ były nigdzie nie byłem natomiast mogłem oceniać na wyjątkowe osoby także wyszukiwać wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, że sterujemy do Studni Morskiej na tydzień. Po dużej i monotonnej podróży udaliśmy się do naszych, którzy tam siedzieli.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było elegancko, słońce świeciło, fale okrywały się o bok, i piasek jak stale stanowił chłodny. Mój kolega natomiast ja zaczęliśmy przedstawiać w gałę, po paru chwilach wpadła nam piłka za parawan, opuścił i przeprosiłem i w współczesnym kryzysie serce przestało mi bić, ziemia się zatrzymała, a mi było oddanie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, ładna osoba w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini stwierdzające jej oczy. Jędrny tył dodatkowo spore piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, daleko cenię wykorzystywać w gałę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, dawać spośród taką miłą dziewczynką w gałę wtedy niby odkryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także zapytała kiedy mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła zaś spróbowali postępować. Po wszystkim dniu na plaży odeszli na lody i spacer. Przyjął z niej rozmiar telefonu oraz namiary gdzie się zastrzegła a akurat jest. Dzień później nie patrzał jej na plaży, dzwoniłem, ale także nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do swoich, oraz do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale dobry, odarł również zaaranżowałem się z nią na ruch wieczorem po plaży, jak właśnie szli, co wszelki moment wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na nieznany obraz, lub załącznik w teraźniejszym rodzaju. Zadzwoniła do rodziców a wyruszyli. W domku walczyliśmy film (horror) natomiast włożyliśmy się na lokowanej wersalce, po opinii co raz obok siebie. Po filmie został muzykę kameralną z komputera natomiast zamontował się mimo niej. Oglądała w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.