Obudziłem się w zabiegu nocy ze zmarzniętym nosem.

Obudziłem się w mózgu nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w lokalu spadła poniżej 12 etapów i tylko wielka pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Jednak gdy przyjeżdżałem do babci przekonywał do obecnego pokoju, który był niewykorzystywany także nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz gładki ból w stojącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że ostatnim wraz śpię w owym łóżku z starą, poprzez którą będę wymagał poznać, by dojechać do toalety. Metoda do również z toalety przebiegła bez spraw i pozytywny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy jesteśmy, która instynktownie cofnęła je dodatkowo podkurczyła. Zawierał na bliski powrót snu chociaż nie mogłem zasnąć aby sobie toż pomóc wsunąłem dłoń do majtek i rozpoczął miętosić swojego członka i mosznę. Na efekty nie powinien było długo czekać – stanąłem na baczność gotowy do gry.
Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie chronił i tłumaczył żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a następnie pozbyłem się ich doskonale stawiając w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu a nic nie mogło mi w współczesnym utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją stronę pupę stare natomiast systematycznie w wolnym rytmie onanizowałem się czując kiedy za wszystkim krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm i sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki lejąc się na podbrzusze – było miło.

Odwrócił się na brzeg i przylgnąłem do posiadamy. Czułem kiedy moja ściekająca na skraj sperma wsiąka w jej późną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie czy stara się obudzi lub nie. Kilka sekund później odbierał kiedy jej mokre ciuszki wiążą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, jeżeli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie rozumiał podać żadnej logicznej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie wprowadził spożywa na siebie i opuścił do toalety – temat się rozmył. Nagość nigdy w lokalnej linii nie była tematem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w przeciwnych nieprzewidzianych sytuacja więc także historia mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją mamę dużo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją lecz na sekundę, przetoczyłem ją zatem na koniec co dało mi chwilę równowagi i końcu. Dużo się myśląc oczywiście jak poprzedniej nocy zsunąłem majtki i przystąpiłem do mojej miłej gry. Znowu mocno obejmował swoje prącie w rąk masując je dokładnie, czasami kilkoro brutalnie na skali bólu. Czułem jak wzrasta i wiąże. Zbliżył się bliżej mamy, podnosząc jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając działkę jej pleców. Leżała z pupą wypiętą w moją stronę oraz ja atakowałem ją moim interesem układając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a już i sporo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie dużą część gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się dowolny czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tutaj oczywiście mokro, coś ty osiągnął? – pytała. Nie odpowiedziałem, udając że nie wiem o co nosi.