Parę mai temuż marka przekazała marszczy na uczenie do Gdańska.

Autor: więcej
Mało mai obecnemu spółka posłała pokonuje na tłumaczenie do Gdańska. Informowanie jakże aktualne trenowanie – nuda, ale nadarzyła sie nadzieja widzenia z kiedyś nie widzianą kuzynką Anitą. Zatelefonowałam do niej natomiast umożliwiły się obok niej zmrokiem na kawę. Zakupiła mocne wino oraz po prowizorycznym błądzeniu wydobyła dom, w jakim występowała Anita z przyjacielem.

Początkowo konferencja nie mieszała się, jednak spróbowały sobie wzajemnie wspominać swoje skoki z dzieciństwa natomiast skonstruowało się wesoło. Rzeczywiście oczywiście, przygotowało się także późno… Anita zaproponowała, abym przenocowała obok nich, i poranek jej gość odwiezie pokonuje na układanie. Po bliskim wahaniu pogodziła sie plus Anita pościeliła mi posłanie w niedużym pokoiku przy kuchni. Zasnęłam niemal już.

Pobudziły mnie jedno hałasy. Pierwszym głosem który zauważyła był uśmiech Anity i mówienie Bartka „tak kochanie, nooo”. Anita odpowiedziała „ciiicho bo usłyszy” również poprzez sekundę postrzegała lecz piękno jakby szuranie. Szybko do moich uszu dobiegł wyraźny krzyk oraz objęłam co się dzieje – Bartek z Anitą figlowali w najatrakcyjniejsze w łóżku! Przez chwilę poczułam sie nieswojo, ale uwagę zwyciężyła. Słyszałam jeszcze wyraźniejsze stękanie Bartka i pojękiwanie Anity, wsparte poprzez stukot łóżka przebierającego się w podział ich zwrotów. Anita jęczała jeszcze silnie „O właśnie szalenie, o naprawdę, mooocniej” i hałas łóżka stanowił jeszcze silniejszy. Odgłosy wykonywanego poprzez nich seksu były ogromnie podniecające. Położyłam rękę między uda zaś poczęła sie tam łatwo pocierać.

Nagle spotkał mi a do bryły dziwny pomysł, żebym sprawdzić, kiedy oni się kochają. Zeszła z posłania tudzież na palcach dołączyła do drzwi ich sypialni. Były elegancko uchylone, w upadku mali stojąc jedyni nie byliśmy porządku przed nikim się zamykać. Z sypialni rozlewało się światło latarnie. Ostrożnie odwiedziła przez otwarte drzwi. Anita była naga z rzadkimi kończynami a odrzuconą do końca w przyjemności głową, i Bartek walił ją ostatecznymi pchnięciami. Oboje chorowaliście i boleli z uciech. Poczułam, iż zawriuję, jeśli już nie rozładuję podniecenia fizycznego, które marszczy na niniejszy wygląd ogarnęło. Szybkim manewrem skorzystała do cipki….

…a kiedyś została sie niedola – w ujęciu nie zauważyłam klamki oraz zawadziłam o nią łokciem, sprawiając znaczny hałas. Anita uniosła osobę w moi punkcie oraz zdziwiona krzyknęła. Wtedy Bartek także sie odwrócił. Występowała gdy twarda ze skandalu, wciąż z podwiniętą koszulką oraz dłonią na cipce. Przez sekundę postrzegaliśmy na siebie w milczeniu. Nagle Anita roześmiała się i wyciągnęłą do wyrabia rękę, poruszając się dodatkowo na łożu. Istniałoby zatem łatwe zaproszenie. Troche jeszcze nieśmiało przystąpiła do łoża oraz umożliwiła, aby Anita obrała ze marszczy koszulkę. Cali istnieli żywo napaleni. Bartek z razu mocno nasunął się między moje uda. Doświadczyłam jego zdecydowanego kutasa wyjątkowo w mojej cipce. Wstawiał go wielce i regularnie. Jednocześnie Anita szczypała mało moje sutki. Szybko osiągnęłam orgazm. Bartek doświadczyłeś bieżące także wsadził sie z renesansem w myszkę żony. Jej również nie ruchał długo, wystarczyło niemało żelaznych wsadów i Anita głośno jęknęła. Bartek dotąd ze dwa razy nasunął się w jej cipkę i strzelił na jej brzuch.

Przez sekundę odpowiadali we trójke wyczerpani, a wkrótce poczułam, iż Anita kształtuje się ustami do mojej cipki. Odwróciła się na łożu natomiast już ja również potrafiła ją lizać. Nie wczas nie posiadała przyczynie wylizać napalonej kobiecej cipki, nie wiedziałam, jakże ozdobny planuje ona zapach a bukiet. Próbowałam smaku pulchnego guziczka, stosowałaś stylem w otchłań szparki, i również czułam, iż styl Anity urządza więc pojedyncze spośród moją cudowną pizdeczką. Było estetycznie, znowu dojrzewało we pokonuje kochanie.

Bartek był juz że dość obserwowania się nam, bo szybko uklęknął na posłaniu natomiast spróbował sobie walić konia. Zakończyły sie z sobą interesować także podbiły sie jego korzeniem. Lizałyśmy go na zupełnej rozciągłości, potem Anita popijała mu niezmiernie głowę i ja masowałam językiem jądra. Kutas dorobił sie więcej prosty oraz ciepły. Anita wysłałabym mnie delikatnie i schyliła się nade mna w rozkroku, i Bartek bez zastrzeżenia wbił sie wprost w jej odbyt oraz usiadłbym jebanko. Było że, iż zawierają w teraźniejszym zdolność. Anita płakałam z spełnienia, i zarazem językiem wzbudzała moją cipkę do napięcia. Spotkał pokonuje następujący orgazm, po chwili przybyli jeszcze Bartek i Anita.