To wciąż dość szorstkie tam

„Wszystkie trzy i więcej.” I pocałował ją głęboko i wziął dolną wargę i ssać na to jak odsunął. Zachichotała cicho kiedy puścić i wargę odwarknęła przed zębami. „Tak”, powiedziałem, siadając. „Jesteś głodny?”

„Głodujący!” powiedziała. Na zewnątrz, grzechotanie deszczu na oknach zmarł lekko w dół. „Czy możemy go dostać na wynos?”
woman-466130_1280
„Nie wiem”, powiedziałem. „To wciąż dość szorstkie tam.”

„Pleeease!” powiedziała pojawiały się z łóżka i biegnie do okna.

„Hej!” I prawie krzyknął. Stanęła jak wryta. Opuściłem mój głos. „Okno?” Spytałem, wskazując na jej nagie ciało.

„Jestem po prostu zamierzam zerknąć,” powiedziała, ponownie przewracając oczami, a następnie naśladować mój głos. „żaluzje”? Delikatnie uniosła żaluzję w drewnianej żaluzji i wyjrzał na zewnątrz.

„Pada, ale nie jest zły”, powiedziała i odwróciła się. Wziąłem się ponownie w jej nagie ciało.

„Nie wiem”, powiedziałem. Byłem w jednym z tych burz przed i jazdy nie było łatwym zadaniem.

„Proszę?” powiedziała, a potem wrócił do miejsca, gdzie usiadłem na brzegu łóżka i uklęknął między nogami. „To będzie warto!” Ze złośliwym uśmieszkiem, dała mi zmiękczonej kurek pocałunek. Natychmiast zaczął twardnieć, ale wstał.

„Ok ok!” I powiedział, śmiejąc się sama śmieszność sytuacji. Nigdy w najśmielszych marzeniach nie wyobrażam sobie mojego siostrzyczka będzie klęczał pode mną, naga i żebractwa. „Ubrać i nazywają to miejsce, aby zobaczyć, czy są otwarte.”

Hannah pojawiło się na nogi i była praktycznie na wyczerpaniu sypialni. „Yaaay!”

„Ale po drodze”, powiedziałem, jak wyszła, „ty powiesz mi, jak stał taki mały Wild Thing”. To ostatnie słowo zatrzymał ją, a ona spojrzała na mnie zdumiony. Mam nadzieję, że mój uśmiech by zapewnić jej nie chciałam go negatywnie, ale jej brwi.

„Z tobą, wezmę to jako komplement,” powiedziała defensywnie.

„Dla ciebie, to nie może być nic innego,” powiedziałem i zobaczyłem jej uśmieszek, gdy biegła, aby uzyskać jej ubrania.

————–

Padający deszcz ubić na szybie jak pilotowany kombi rodzina stale w dół drogi w kierunku miasta. Hannah nie zmieniło z powrotem do ubrań ktoś ją nosi, w tym szlafroku, ale nie zerwane pieniądze Monopoly od niego. Wycieraczki bita tam iz powrotem tak szybko, jak pójdą, i mogłem dostrzec z drogi przed nami jako niejasne szarą linią.

„Więc?” Zapytałam.

„Więc co?”

„Więc jak to się stało, taki mały żbik?”

Nos pomarszczona na słowo ponownie. „Czemu nazywasz mnie dziwka nagle? Myślałem, że jestem twoją kochanką. Prywatnie, w każdym razie.”

„Ja nie dzwonię, że.”

„Więc co do cholery mówisz? Ja nie jestem jakimś hussy!”

„Oczywiście, że nie,” powiedziałem, próbując dowiedzieć się, jak jej wytłumaczyć różnicę pomiędzy sposobem naszego Ojca i inne kościelne ludzie rozmawiali na temat seksualności i sposób starałem się o tym mówić.

„Jesteś tak pełen gówna!” położyła twarz w dłoniach. „Uff … to był taki zły pomysł.”

„Przynajmniej w środowisku naturalnym, jak ty, Carrie” powiedziałem. To przykuło jej uwagę. Hannah spojrzał na mnie zdezorientowany.

„Myślałam, że twoja dziewczyna.”

„Jest.”

„Ale ona sypia z innymi facetami?”

„Nie.”

„Więc jak–”

„Ona jest dzika ze mną.”

„Fuj …” Hannah powiedział, opierając głowę na oknie i patrząc na deszcz. „Nie rozumiem. Dlaczego tak mówisz? To poniżające”.

„Zaczęła go,” powiedziałem. Było bardzo długa przerwa.

Hannah odwróciła się od okna pytające spojrzenie gięcie brwi się martwi kształtny. „Trwać.”

„Mówiłem ci o niej i dziewcząt”, powiedziałem moje oczy koncentrując się na drodze. „Cóż, ona jest otwarta. – Drogą płciową, to znaczy Ona jest coś-idzie trochę dziewczyna i ona naprawdę lubi i chce mi się bardzo. -., Ale tylko ze mną, jakoś”

„Sorta?” Hannah był szczerze zainteresowany.

„Pamiętam, kiedy powiedziałem, że Carrie i mam układ o niej i jej potrzebie cipki?” Pauza. Moje oczy były przyklejone do drogi. „Czy tylko kiwać?”