Cóż, kiedy chce cipkę,

„Cóż, kiedy chce cipkę, ona po prostu mówi mi, zanim ona śpi z inną dziewczyną.”

„Więc już spał z dwoma dziewczynami naraz ?!”
woman-499756_1280
Śmiałem się. „Oh! No! No, jeszcze nie, w każdym razie. Dziewczyny ona związał się z ponieważ byliśmy już razem były lesbijkami lub inne bi dziewczyny, jak ona, ale możliwość istnieje.” Hannah wróciła do wyglądając przez okno, a ja niech sprawę w spokoju.

Neon znaki chińskiej restauracji świeciły się do przodu i wjechał na ich parkingu. Bez słowa Hannah wziął pieniądze i przerywane przez deszcz i zniknął wewnątrz restauracji. Chwilę później pojawił się i wskoczył do samochodu, jej ogniste rude włosy pociemniały w miejscach, gdzie stało się mokre.

Byliśmy o domu w połowie drogi, gdy zapytała: „Co sprawia, że myślisz, że jestem jakaś dziwka?”

„Dobrze pan:” Znalazłem się ze stratą dla słów. „Pan:” Próbowałem ponownie, ale z jakiegoś powodu, słowa nie przyjdzie.

„JA?”

Spojrzałem na nią i zobaczyłem ją, patrząc na mnie dziwnie, jakby dokładnie wiedział, co miałem zamiar powiedzieć. „Ty!!” I wrzasnął. Zachichotała. „Jesteś złem!”

„Shhh!” uciszyła mnie, wciąż chichocząc i odwrócił faux poważnie przez chwilę. „Wiesz co tata mówi o tych rodzajach oskarżeń”.

I odzwierciedlenie jej nasileniem. „Ależ oczywiście!” Odchrząknąłem i nie moje najlepsze wrażenie naszego ojca. „Wierzę, młoda damo, grasz w gry ze mną.”

„Oczywiście, manekina!”

„Więc jak ?! Znaczy z mama i tata, a church–”

Podniosła rękę, żeby mnie uciszyć, a następnie znaleźć dźwignię, aby usiąść na siedzeniu pasażera z powrotem. „Jeśli masz zamiar psychoanalyze mnie, byłbym ustanawiające”.

„Pfff …” I wyśmiewali. „Więc?”

„Nie wiem”, powiedziała. „Dlaczego ty, Mike? Zakończyło się leżąc w naszej rodzinie po prostu pójść do college’u, a kiedy już tam jesteś związał się z jakąś laską, która lubi jeść cipki sporadycznie.”

„Ja tylko dowiedziałem się o takie rzeczy, kiedy wyszedł z domu,” przyznałam. „Może poszedłem za daleko zbyt szybko.” Ubolewa o mojej relacji z Carrie zaczęła się wkraść do mojego umysłu, ale uścisnął je. „Ty jesteś nadal tkwi tutaj.”

„Wtedy to obojętne,” powiedziała. I zamilkł. Nie przyszło mi do głowy, że mógłbym dowiedział się o świecie zewnętrznym przed wyjazdem. „Czy kiedykolwiek dotykać siebie, zanim opuścił?”

„Oczywiście.”

„Więc?” spytała, prowadząc. „Co sądzisz o podczas zrobił?”

„Wolałbym nie–”

„Daj spokój!”

Westchnąłem i moja uwaga na drogę wahał się przez chwilę. Samochód skręcił, a ja umieścić nas z powrotem na właściwe tory. „Fine. Myślałam o …”. I zamarł. Nie mogłem szczerze pamiętam. Myślałem, że z powrotem. Leżąc w łóżku, spać w nocy, miałem pogłaskała mojego fiuta i czuł fale przepływu przyjemności nade mną. Co się wydarzyło tego dnia? Poszliśmy w dół do Miami na funkcję kościoła. Byłem w hotelu. Hannah została argumentując ze swoim ojcem o stroje kąpielowe. Chciała nosić dwuczęściowy, ale upierał się, że co najmniej wyświetlić jakiś skromności i trzymać się źle dopasowanym jednoczęściowy kostium kąpielowy. „Byliśmy na Florydzie,” powiedziałam w końcu. „Widziałem cię w tym dwuczęściowym kostiumie.”

„Miałem czternaście lat!” powiedziała, tylko niewielka krawędź jej głosu.

„To był zielony,” powiedziałem. „Like swojej szaty. Wyglądasz pięknie w kolorze zielonym.”

Zarumieniła się. „Nadal–”

„Tak”, powiedziałem szybko. „Ty najwyraźniej miał przewagę na mnie. Co myślisz o?”

„Kto inny mógłby o tym myślę? Te kościelne dzieci są szalone”.

„Dobrze, że czuję się o wiele lepiej”, mruknąłem. Może to był zły pomysł. „Przykro mi, że utknęli ze mną.”

„Mike”, poczułem jej dłoń na moim udzie. „Chodzi mi o to, kto jeszcze mogłem pomyśleć? To znaczy, spójrz na siebie.”

I spojrzał na moją twarz w lusterku wstecznym. Ja nie widzę. To znaczy, mam to: Miałem przyzwoity patrząc facet, który zrobił z niego punkt pobytu Fit – ale zawsze słyszałem dziewczęta szepczą w szkole o innych facetów. Nigdy nie pomyślałem, że te szepty mogło być o mnie, kiedy nie był obecny. „Wygląd to nie jedyna rzecz,” powiedziałem ostrożnie.

„Wiem,” powiedziała, „ale zawsze byłeś dla mnie taki dobry.”

„Cóż, jestem your–”

Pomachała mi. „Bracie. Wiem. Ale to coś więcej niż to. Może nie wiesz, ale zawsze poszliśmy obok tego.”

Więcej iformacji znajdzicie na sronie – tutaj znajdziesz seks oferty. Także polecamy – gdzie znajdę anonse gejowskie