Mój penis był w pełni wyprostowany pode mną

Mój penis był w pełni wyprostowany pode mną. I ledwo to zauważył, bo koncentrując swoją uwagę na unikalnych doznań, które zostały pochodzących z mojego odbytu, jak Chris nadal kurwa mnie od tyłu. I wciąż z niedowierzaniem o tym, że ja faktycznie korzystających fucked in the ass przez mojego najlepszego przyjaciela.
22
Tak podekscytowany jak Chris był w tym czasie, nie trzeba było długo czekać, żeby przyspieszyć jego analny-wepchnięcie, aż w końcu, jego kości miednicy uderzając się mocno moje pośladki na każdym szybkiego wewnętrznego nacisku, a co sporo hałas. Czułem jego gigantyczne kule, gdy uderzył się o moje krocze.

(Nawiasem mówiąc, o ile mi wiadomo, dźwięk ciało bicie przeciwko ciała podczas stosunku płciowego jest jednym z najbardziej erotycznych dźwięków istnieje – nawet jeśli brzmi to po prostu zdarza się, że pochodzi z facetem, który jest kurwa cię w tyłek).

Potem coś się stało, że złapał mnie czytaj więcej zupełnie z zaskoczenia: I wszystko nagle zaczęło sika po całym łóżku.

Przynajmniej w pierwszej chwili myślałem, że sika.

Ale potem szybko spojrzał w dół i zobaczył, że to, co przypuszczałem był mocz, było naprawdę spermy. I był w samym środku wytrysk gruczołu krokowego wywołanej.

Nigdy wcześniej nie doświadczyła jednego z tych wcześniej. I nie mogłem uwierzyć, jak wiele plemników po prostu przechowywane na wypływająca z mojego penisa na arkuszach pode mną, natomiast Chris był wściekle humping daleko na mój biedny tyłek otworu, próbując własnych skały off we mnie.

Ten wytrysk gruczołu krokowego wywołanej czułem się bardzo różni się od mojego regularny orgazm masturbacja wywołanej i ejakulacji. Mimo, że mój penis był rytmicznie zamawiającym tryskać się plemniki, skurcze nie były bardzo intensywne w ogóle (w porównaniu do moich normalnych orgazmu skurcze) i czułem się bardzo mało towarzyszące doznania orgazmu. Więc dla mnie, to czułem się bardziej jak ja pissing moje plemniki się w każdym miejscu, zamiast wytrysku go.

Chris musiał czuć moje mięśnie zwieracza odbytu zamawiające wokół jego penisa, bo szybko wypalił do mnie: „O cholera! Czy Cumming teraz?”

„Tak. Na całym łóżku,” powiedziałem, w celowo-przymusowej, miną tonie w odsłonach.

„O kurwa tak!” Chris krzyknął podniecony, a następnie popełnił jeden ostateczny dysk czynnego naporu i przycisnął jego penisa tak głęboko we mnie, jak mógł go dostać.

I wtedy poczułem jego penisa zaczynają pulsować wewnątrz mojego odbytu, a ja również poczułem ciepłą wilgoć plemników Chrisa miotania we mnie. To był rodzaj uczucie łaskotania. Nie zabawny typ łaskotanie, ale niespokojny typ łaskotki. Innymi słowy, musiałem dokonać świadomego wysiłku, aby spróbować utrzymać moje ciało nieruchomo jak to możliwe (aby nie wymachując wokół), podczas gdy mój odbyt był „zapłodnienia” autorstwa Chrisa.

Szef Chrisa penisa po prostu przechowywane na drastycznie pulsujące w mojej odbytnicy, gruczołu prostaty masuje mój jak szalony, bo był zajęty uwalniając jego ogromny zwitek plemników wewnątrz mnie. Bóg, który czuł nie mniej niż niesamowite! To był bez wątpienia, najbardziej intymnego i erotycznego aktu seksualnego, że Chris i ja kiedykolwiek wykonywane razem.

Od tego momentu wiedziałem, że wolałby mieć wytrysku penis Chrisa wewnątrz mojego odbytu, niż wewnątrz ustach, każdego dnia tygodnia.

Tak szybko, jak jego orgazm i wytrysk skończyła, Chris złagodził jego penisa z mojego odbytu, a jego świeżo wytrysku nasienia tylko ciągle powoli sączy się z mojego teraz-otwartą ASS-dziury.

On nawet wyciągnął rękę, dotknął i grał z niektórymi z jego spermy, gdyż był wyciek z mojego szeroko otwarte rufie-rynny.

Ale w tym momencie, aby być z tobą szczery, tak naprawdę nie obchodzi, że Chris robił na moim tyłku. A to dlatego, że byłem zbyt podekscytowany obchodzi. Wiedziałem, że to teraz moja kolej fuck Chris w dupie. I po kilku minutach, ale w końcu powiedział mu: „Hej, człowieku. To moja kolej.”

Tylko w przypadku, gdy nie zorientowaliśmy się teraz, Chris i ja prawie zawsze po kolei. Innymi słowy, chcielibyśmy przeprowadzić ten sam akt płciowy na (lub) inne osoby, że druga osoba właśnie skończyła występując na (lub z) nas. To było po prostu niepisana umowa między nami. Więc Chris i mój stosunek seksualny był doskonałym przykładem „, jeśli pokażesz mi swoje, pokażę ci moje” rodzaju wzajemnej relacji seksualnych.

„Myślałam, że już przyszedł, a ja kurwa cię” czytaj więcej powiedział Chris.

„Ja. Ale to było trochę dziwne, wiesz? To naprawdę nie czuję się jakbym była Cumming. Czułem się bardziej jak ja pissing plemniki. Heck, nawet nie dotknęła mojego penisa przez cały czas”, wyjaśniłem.