Ale to nie znaczy, że chcę ssać kutasy

„Ale to nie znaczy, że chcę ssać kutasy. Wiesz, że nie jestem wielkim fanem tego.”

„Ok. Więc co chcesz zrobić, a potem?”
11
„Pamiętaj, że po raz pierwszy spotkaliśmy się w mojej sypialni do jack off?”

„Tak. Jak mógłbym zapomnieć?”

„Cóż, pamiętam, jak powiedziałeś mi, że dzień, który chciał, że miałem cipki, zamiast penisa?”

„Tak. Więc gdzie idziesz z tym wszystkim?” Chris poprosił, oczywiście mylić.

„Cóż, prawda jest taka, byłem dając mu dużo myśli w ostatnim czasie. I doszedłem do wniosku, że rzeczywiście mają cipki. To znaczy, że nie jest to prawdziwa cipka www sex. Ale przynajmniej jest to coś które można trzymać penisa, po prostu jak cipki. I to nie jest moje usta. ”

„O, Boże! Musicie być żart! Nie mam na myśli …” Chris powiedział, wskazując na tyłku.

„Tak, to jest dokładnie to, co mam na myśli.”

„Więc pozwól mi upewnić Muszę to wprost. Naprawdę chcę pozwól mi pieprzyć cię w dupie teraz? Czy jesteś pewien, że chcesz to zrobić?” Chris zapytał, mając trudno mi uwierzyć, co właśnie powiedziałem.

„Tak, jestem pewien. Ale tylko jeśli chcesz. I tylko wtedy, gdy będziesz pozwól mi zrobić to samo do ciebie później. I tylko wtedy, gdy zarówno” zrób to „styl pieska. To jest sprawa, w porządku? Tak co o tym sądzisz? Czy jesteś zainteresowany próbuje czegoś nowego? ”

Oczywiście, Chris był aż nazbyt chętny, aby spróbować to „nowe” (co oznacza, że „dla nas nowe”) akt seksualny. I tak było I o to chodzi. Heck, kiedyś spróbować wszystkiego i wszystko, co każdy z nas myślał górę. Nawet niebezpieczne rzeczy, że w czasie, nie zdawali sobie sprawy było niebezpieczne – jak butt fucking bez prezerwatyw, na przykład.

„Dlaczego nie mamy zupełnie nagi pierwszy, więc nie mamy nasze ubrania pomieszane?” Chris zaproponował.

Oczywiście, wiedziałem, że to, co on naprawdę myśli, było to, że chciał nam iść do przodu i uzyskać nagi od pasa w górę (oprócz już jest naga od pasa w dół), który jest czymś, co prawie nigdy nie zrobiliśmy, albo przed lub podczas seksu ze sobą.

„Oczywiście”, zgodziłem się. Iw ciągu kilku chwil tylko ubrania, które każdy z nas jeszcze na to nasze skarpetki. I na początku, to było naprawdę dziwne do mnie Chris i ja się zupełnie nago przed siebie.

Jak już pozycjonowanie się na czworakach na moim łóżku, a Chris wspina się na łóżko ze mną, tak aby mógł zamontować mi styl pieska od tyłu, nie miałem pojęcia, co ja trafiałem się do, lub co spodziewać się.

Słyszałem Chris, jak był plucie w ręku kilka razy. I wtedy usłyszałem trochę mokre „slurp-slurp” brzmi jak był trąc śliny całego głowę swojego penisa, aby je smarować.

Czułem Chris umieścić dłonie na moich policzkach styk, bo chwycił z nich i delikatnie wyciągnął je od siebie, aby wystawiać mojego odbytu „target”.

A kiedy poczułem firma czubek penisa głowicy Chrisa jest wciśnięty aż dociśnięte moim dupek zwieracza, wiedziałem, że nie było już odwrotu. I wiedziałem też, że Chris i moje stosunki seksualne nigdy nie będzie takie samo.

Jako Chris kontynuował naciśnij ogromną głowę swojego penisa przed moim ass-dołkowego mięśnia zwieracza, mięsień w końcu ustąpił i rozciągnięte szeroko otwarte, aby umożliwić Chrisa czterech cali długości penisa do wstawienia przez całą drogę aż do mojego odbytu ,

A kiedy poczułem duże, inwazji dick-head Chrisa mocno rozciągając moje virgin dupek szeroko otwarte, moja jedyna myśl w tym momencie było, O mój Boże, co ja zrobiłem?

I nie zamierzam kłamać. Czułem pewien seks telefon dyskomfort podczas wstępnej penetracji Chrisa. Ale byłem pewien, że mój tyłek-dołkowe może rozciągnąć na tyle otwarte, aby pomieścić dużą głowę wyprostowany Chrisa Dicka – przynajmniej modliłem się, że może – ponieważ była rozciągnięta na tyle otwarty wielokrotnie pozwolić niektóre dość duża ” gówno „loguje się do muszli klozetowej.

Gdy Chris jego penis zakopane po uszy wewnątrz mojego odbytu, zaczął próbować przenieść ją dookoła. I poprosiłem go, aby zatrzymać się na chwilę, abym mógł złapać oddech i spróbować przyzwyczaić się do dziwne uczucie posiadania Chris „we mnie”.

Kiedy powiedziałem Chrisowi, że byłam gotowa mu rozpocząć popychanie, zaczął delikatnie poruszać dookoła jego penisa we mnie, a także powoli wyciągnij go na zewnątrz, a następnie przesuń go z powrotem do środka ponownie. Nie mogłem w to uwierzyć. To rzeczywiście czuł się dobrze do mnie. Niby podobny sposób to zrobił, kiedy brałem duży zrzut w toalecie. I na każdym wewnętrzne i zewnętrzne siły ciągu, Chris Dick wcierać w tę iz powrotem przed moim gruczołu krokowego, masując ją w taki sposób, że nigdy nie były masowane wcześniej.

Jak zaczął się bardziej komfortowo z prawdziwie unikalnych wrażeń-posiadania mój odbyt stosowany jako substytut pochwy – mój wewnętrzny dialog szybko przesunął się tak, że moje myśli były bardziej wzdłuż linii, O mój Boże, że czuje się naprawdę dobrze ! Nie ma się czuć tak dobrze, prawda?