Dziewczyny, musimy wstać z łóżka, wziąć prysznic i zjeść śniadanie

Dziewczyny, musimy wstać z łóżka, wziąć prysznic i zjeść śniadanie, ponieważ mamy wiele szczegółów, aby zająć dzisiaj. Będziemy projektować i konstruować nasze życie w sposób, który nadaje się do trzech z nas i pozwolić sobie być szczęśliwy przez resztę naszego życia, mam nadzieję, „Bobby ogłoszone.
1
Po śniadaniu wszyscy usiedli wokół stołu z klocków prawnych i ołówki, sugestie i komentarze. Bobby zasugerował, że być tam codziennie rano spotkanie najbardziej omówić wszelkie tematy, podkreślając, że nie powinno być pełne porozumienie w sprawie głównych tematów. Dziewczęta zgodzili się z koncepcją i odroczona na jakiś czas.

Zdecydowano, że oni w pierwszej seks telefon kolejności skontaktować się z pośrednikiem w handlu nieruchomościami i rozpocząć poszukiwania swojej wiejskiej posiadłości-to-be. Następnie będą one kontaktować się z dwóch psychologów na temat oceny iloraz inteligencji Bobbie i ogólne zainteresowania i zdolności.

Będą następne uzyskać smartfony, jak Bobby, dla dziewczynek. Będą one następnie przejść do Uniwersytetu i rozpocząć uzgodnienia dotyczące wpisu Bobbie.

Z zatwierdził wszystkie plany, zostawili dla biura nieruchomości Brokera, że Bobby nie rozstrzygnięta. Kiedy przybyli, recepcjonistka przeprosił i powiedział im, że muszą umówić się, aby spotkać się z nim. W tym momencie podszedł do drzwi, spojrzał na trzy i zapytał, co mógłby zrobić dla nich. Bobby poprosił o spotkanie ale machnął się i poprosił charakter wizyty.

Kiedy Bobby powiedział mu krótko cel, zaprosił ich do swojego gabinetu, mówi recepcjonistka nie przerywać, chyba że pilną potrzebą.

„Nazywam się John Baxley i jestem pewien, że mogę znaleźć to, czego szukasz,” pośrednik powiedział.

„Nazywam się Bobby Thomas i to jest moja narzeczona, Janet Marlowe i córki, Bobbie,” Bobby odpowiedział uzgadnianie z Baxley.

„No, no, to są oczywiście przeznaczone dla siebie, teraz proszę mi powiedzieć dokładnie to, co Cię interesuje. Jeśli jest ona dostępna, będę go znaleźć i pokazać. Proszę informować mnie o wszelkich zmianach, uzupełnień lub skreśleń. Oto moje numery telefonów komórkowych i telefonu domowego. Jeśli chcesz, będę nazywać moją sekretarkę w celu spisania swoich dokładnych słów, jak możesz mi powiedzieć, co szukasz „Baxter powiedział.

„Mam wydrukować kopię nasza dokładna chce, z kilku dopuszczalnych opcji i wariantów,” Bobby odpowiedział szukasz sex rozmowy?.

„Och, Boże, jesteś bardzo dokładny w swoich opisach. Muszę powiedzieć, że przedstawił imponującą posiadłość sir „Baxter skomentował. „Nawiasem mówiąc, mamy my spotkaliśmy się wcześniej? Twoje nazwisko jest bardzo znane, ale nie mogę umieścić go. ”

„Nie wierzę, że tak, ale słyszałem, jak pan wspomniał pionowym, rzetelny i uczciwy biznesmen,” Bobby odpowiedział.

„Czekaj, myślę sobie przypomnieć, gdzie usłyszałem swoje nazwisko” Baxter powiedział, sięgając po składaną gazety na kredensie za nim: „Tak, jesteś człowiekiem, który jest odpowiedzialny za aresztowanie raper dziecka. Mam zaszczyt być związane ze sobą, Panie! Czytałem historię i był tak zaintrygowany tym. Teraz zaczynam rozumieć dlaczego. Czy kiedykolwiek słyszał o „Indigo Ludzie” Thomas? ”

„Uhh, nie, nigdy nie słyszał o nich,” Bobby stwierdził.

„Cóż, po pierwsze, muszę powiedzieć, że uznaję Cię jako Indigo faktycznie uznaję wszystkie trzy z was jako takie. Jesteś bardzo szczęśliwy, że tak, to proszę mi wierzyć. Śmiem twierdzić, że trzy zostały sporządzone ze sobą w dość niezwykłą i zaskakujący sposób i okazało komfort natychmiast z firmą nawzajem. Jak mi idzie? „Baxter powiedział z uśmiechem.

„Jesteś dokładnie na cel, choć na pewno nie wiem jak sex oferty,” Bobby odpowiedział niepewnie „, więc będzie to wyjaśnić, proszę?”

„Tato, czytałem o Indigo ludzi i są niesamowite! Mam jeszcze książka wyrejestrowany z Biblioteki Uniwersyteckiej o nich, i wiesz co, myślę, że pan Baxter jest dokładnie rację wszyscy troje. Skąd wiesz, że to pan Baxter? „Bobbie podnieceniu tryskała.

„Cóż, pani Bobbie, jestem Indigo siebie i jestem wrażliwy na innych indygo. Czułem to, gdy po raz pierwszy zobaczyłem trzy z was tam. Indygo empatycznie są zwykle połączone z innymi indygo i pewne oraz indygo. Ufam, że uda nam się dogadać dobrze w naszym związku. Muszę zapytać, jednak, jak jesteś w stanie sprawdzić książki z Biblioteki Uniwersyteckiej. Można by się wydawać około 13 lub 14 roku życia fizycznego, ale nie mogłem nawet zbliżyć się do zgadywania swój wiek umysłowy, Moja droga „Baxter zadeklarowana.

„Bobbie ukończył szkołę średnią i będzie zapisanie w University następnego semestru. Jej matka jest studentem, kończąc swój doktorat, jak mówimy. Bobbie jest pełne niespodzianek i nadal będzie, mam nadzieję, „Bobby odparował.

„Co za miłe dziewczyny ona jest. Ja czekam na następujące jej postępy, zapewniam cię, „Baxter kontynuowane.

„Mam nadzieję, że jesteś w stanie zlokalizować właściwość dla nas. Możemy się doczekać, aby zacząć od projektu, pana Baxtera, „Bobby powiedział, stojąc, gotowy do wyjazdu.