Dziewczyny poszły do pokoju Bethany się ubrać

Dziewczyny poszły do pokoju Bethany się ubrać. Uświadomiłem sobie, że Obserwowani bo miałem zostawiłem moje szorty tam na podłodze. Dziewczyny nadal czyni wychodzi gdy byli Ich ubrania dalej. Postanowiłem zostawić je się i zszedł po schodach.

Gdy zeszli, byli w sobie ten sam rodzaj stroju. Moja córka była w białym szczycie zbiornika, bez biustonosza (widziałam jej brązowe sutki grzebie przez tkaninę jej koszuli.) I biały, koronkowy, chłopiec krótki styl bielizny. Widziałam jej cipki wargi przez koronki. Riley rękawów był również biały. Ona też nie miała na sobie stanika. Jej majtki były różne, choć. Byli na ścinanie biały, przejrzeć stringów. Widziałem jet czarny seks spotkania, doskonale wykładaną lądowisko skierowaną bezpośrednio do jej pulchne wargi cipki. Obie dziewczyny były naprawdę tak, a kontrast z białej tkaniny na skórze był egzotyczne.
naked-1241633_1280
My spędziliśmy resztę dnia na rozmowy i flirtu. Każda dziewczyna ukradnie pocałunki i chwyta mojego fiuta Po drugie nie szukał. Dziewczyny siedziały po obu stronach mnie na kanapie, każdy z ręką na mnie, powoli gładzić mojego fiuta. Miałem swoje ramiona wokół nich obu. I był twardy, ale nie były one do mnie cum głaskanie, głaszcząc Byli czuć się blisko mnie. Bethany pochyliła się, ssać mnie w usta, dał mi kilka szybkich pocałunki i zagrywek, a potem spojrzał z powrotem do mnie.

„Nie mogę się doczekać, aby być z tobą całkowicie Tato, kocham cię”.
„Ja też cię kocham.”
Oni nadal grać Zarówno my cock zasnął na Betanii Do brzuchu, z twarzą patrząc na mojego fiuta Bezpośrednio. Riley upewnił się, że była w głębokim śnie, że przed przerywając ciszę.

„Pan D.?” Riley szepnął
„Tak?”
„Bethany Told Me powinienem zadać to, ale byłem zbyt nerwowy Wcześniej …”
„Co to jest?”
„Cóż, po wykonaniu jej dziewictwo, byłbyś gotów podjąć kopalni? Miałem podobasz i Marka odkąd pamiętam. Chcę go, ale chcę, żebyś mnie nauczyć wszystkiego, co uczyni go szczęśliwym.”
„No tak. Ale jak pan powiedział seks spotkania (www.sexwokolicy-24.waw.pl) po Śpię z Betanii. Nie chcę, żeby ją zdradzić.”

Riley powiedział nic więcej, ale zaczął gładzić mojego fiuta trochę szybciej. Została ona czuje się dobrze, ale nie chciałem się obudzić Betanii.

„Nie martw się pan D. Ona będzie miło wiedzieć, że jestem głaszcze cię. Powiedziała mi, kiedy byliśmy na górze ubiera, że nie obchodzi mnie, co ja z tobą, tak długo, jak nie iść dalej niż dwaj z was miał. ”

I Told Riley pluć w ręku i dalej. Zrobiła jak ona i zaczął naprawdę Told Stroke My cock. I niech mi ręka wędrują na jej ciele, lądując na jej piersi. Moja druga ręka instynktownie, krążył nad moim śpiącej córki. głaskanie Riley czuł się fantastycznie, i myślę, że między moim ciężki oddech, jęki moje i mojej strony Betanii, obudziła się.

Ona nie mówi ani słowa, po prostu otworzyła usta i niech głowę mojego penisa w. Ona lizały i ssać kogut głowę, podczas gdy Riley nadal udaru mnie. Nie trzeba było mnie długo cum, a ja z out ostrzeżenia. Strzeliłem 3 grube struny sex spotkania spermy w moje córki oczekujących usta. Zamknęła usta wokół głowy koguta, aby upewnić się, że ona ma w każdym calu. Riley kontynuował głaszcząc mnie, dopóki nie była całkowicie pusta. Kiedy powiedziałem im, że zostało zrobione, Bethany usiadł, spojrzał na Riley iz ustami pełnymi spermy, pocałował. Głęboko. Dzielili się mój cum Gdy ponownie, aż oboje połknięcia, co było w ich ustach. Dziewczęta następnie osiadł, ręce na piersi i zasnął na moich barkach. Zasnąłem Jakiś czas później, po fantastycznym Zdając sobie sprawę z tej sytuacji, byłem w.

Następnego dnia był piątek, więc byłem zadowolony, gdy szkoła wysiadł. Ale wtedy muszę myśleć, że w weekend moja mama była prawdopodobnie będzie w domu, więc nie mam żadnych osobistych czas korzystania z wisiorek.

Kiedy Bobby przybył Kazałem mu przyszłość, a ja dostałem jakieś ręczniki. Byłem przeżywa dość szybkie i arkusze nie mógł myśleć o wyjaśnienie, czy moja mama zapytała. Kiedy wszedłem do pokoju, Bobby był nagi i nosi już wisiorek. Pomimo posiadania widział jej dużo wciąż mnie zatrzymać się i patrzą, aby zobaczyć ten wielki boobed dziewczyna nago w swoim pokoju.

Pomogła mi rozłożyć ręczniki na łóżku mówiąc, że był to dobry pomysł. Potem położył się na niej i zaczął gładzić dłońmi po jej ciele. Ja wziąłem chwilę, aby docenić show, a następnie rozebrany. Bobby skoncentrował się sex spotkania (www.sexzokolicy.net.pl) na głaszcząc jej piersi i zacząłem pocieranie jej udzie Ostatecznie przeniósł się delikatnie pieścić jej cipki.

Jak potarła Czułam rozpoczęcia wilgoci do wyciekać z niej i zobaczyłem jej sutki hartowanie. Zamknęła oczy cieszą odczucia, a potem przemówił. „Chcę się pieprzyć. Pozwolę ci iść pierwszy, ale potem chcę. „