Pobiegłem na gorącą wodę, a ja czekałem na niego

Pobiegłem na gorącą wodę, a ja czekałem na niego Potarłem wargi cipki trochę, wypas moją łechtaczkę do czasu. Mmmmm. Miałem zamiar niech moje włosy w dół, ale potem odbyło się.

I zwilżyć ściereczkę z ultra-ciepłej wody, po czym otworzył drzwi i zapytał, czy byli gotowi. Dostałem giggly „tak” od Shelby. No to ruszamy!
asian-1238553_1280
Złapałam ciepłej tkaniny, moja wielka koronkowy czarny stanik i moje dopasowanie koronkowych majtek i wyszedł do pokoju.

Shelby leżał twarzą w dół, tak jak powiedziałem, ale nie miała ręcznik na jej tyłek. To po prostu trzymaliśmy się nago w powietrzu, zapraszając mnie. Jej głowa odwróciła, żeby mogła zobaczyć Ted jak szedłem do niego i odwrócił się od niego, stoi za nią.

„Ted? Bądź droga i wyciągnąć moje włosy pin?” Moja soczyste brunetka włosy spadały wokół moich ramionach. Słyszałem Shelby westchnienie, kiedy patrzył uważnie.

„Dziękuję kochanie”, powiedziałem do Teda, kiedy usiadł. „Powiedzmy, że można trzymać to dla mnie?” a ja upuściłem biustonosz na kolanach. Chwycił ją i wyciągnął jeden z kubków do twarzy.

„Dziękuję, cierpliwości,” wymamrotał. Widziałam jego spodnie wybrzuszenia.

I podszedł do Shelby i spadł moje majtki tuż przed jej twarz i nos.

„Pomyślałem, że może chcesz je?”

„O mój Boże!” pisnęła jak chwyciła wilgotne majtki i rozbił je w twarz, oddychając głęboko. I uśmiechnął się i położył gorący ręcznik tuż nad bladym jej tyłek. Wiedziałem, że będzie czyste, więc był to dla wartości wstrząsy i przyjemności.

Shelby jęknął jak podpaska parze hit jej otwór tyłek środkiem płatniczym, a potem jęknął ponownie, ponieważ wciśnięty do myjki i wcierać go w górę iw dół jej ass crack.

„Za gorące?” Poprosiłem, złośliwie.

„O kurwa, nie!” Shelby wypalił zbyt głośno. Potem roześmiał się jej faux pas. „Uwielbiam to tak dużo!”

„Dopiero zaczęliśmy.”

Odkryłem, że stoi przy łóżku i pochylając się było trochę ciężko na plecach, więc wdrapał się na łóżko obok Shelby i rozpoczął masaż.

Moje palce i paznokcie nie ich ultra-light speed palec taniec całego Shelby plecy, nogi i pośladki. Ona przecisnął i piszczały z zachwytu. I spojrzał prosto w oczy Teda jak to zrobił. Widziałam tylko oczy jak mój stanik pokryta resztę twarzy. I lizały moje usta dla niego, i zrobił Kissy twarz. On po prostu sięgnął po jego kogut i zaczął gładzić się poza jego spodnie.

Po kilku minutach tego, a mam na myśli minuty, a nie chwilach zwolnił moją szybkość i zwiększone ciśnienie lekko, wciąż podróżuje po całym jej ciele. Ale ja nie dotknął jeszcze żadnych „części intymnych. Pomyślałem teraz był dobry czas na to.

Jak moja prawa ręka potarła ramię z jakimś dobrym ciśnieniem, ja zwisały palce lewej dłoni w dół jej ass crack. W górę iw dół tylko na pęknięcie lekko, a następnie naciskając trochę trudniej więc moje palce rozprzestrzeniania się jej policzki tyłek od siebie, szukając ich cel.