Mój palec znalazł jej dupek w pierwszej kolejności

Mój palec znalazł jej dupek w pierwszej kolejności. Shelby spiął się na chwilę.

„Czy to jest w porządku, kochanie?” Szepnęłam.

„Tak,” zachichotała. „Po prostu zaskoczyło mnie to wszystko. Nie zatrzymuj się!”
lingerie-99761_1280
I przeniósł się trochę więc mój środkowy palec leżał bezpośrednio na jej gorące otwór i wcierać go w tę iz powrotem. Wziąłem butelkę oleju z moją prawą ręką i skropione jakieś prawo na policzkach tyłek i pęknięcia. Teraz moje śliskie palce naprawdę pracował nad jej otworem, rimming go dokładnie.

Shelby po prostu dał się trochę jęki jak pleasured ją jak jestem całkiem pewny, że nigdy przedtem. Został on robi mi dużo dobre. Zapach dyskretne laski cipki był w powietrzu, a ja nie wiem, czy to było bardziej tutaj lub bardziej mnie!

„Jestem dotykania dupek dziecko, lubisz to?”

Shelby miał jedynie słaby „tak”, kiedy wciśnięty trochę trudniej. Moje palce nie zostały faktycznie penetrujące w tym momencie, po prostu pocierając wokół jej zwieracza jak rimjob cyfrowej.

Po kilku minutach, że poszedłem do innych obszarów; ud, łydek, stóp, pleców i ramion z prawdziwej pracy masażu. Czasami chciałbym wsunąć dłonie po jej bokach i odtłuszczonego boki piersi. Byłaby chichotać, kiedy to się stało.

Ponieważ byliśmy na łóżku, mogę zrobić kilka rzeczy, których nie mógł na stole do masażu. Na przykład, przeniosłem się do głowy, umieścić kolana tuż obok jej głowy, a potem schylił się i przetarł ją w długich uderzeń, kończąc na policzkach tyłek. Oczywiście, moje kciuki grał z jej tyłek przez kilka sekund za każdym razem, gdy to zrobił.

Produktem ubocznym tej akcji było to, że teraz tu głowa została objęta mojej spódnicy gołymi cipki pod spodem, co oznaczało, że był już uwięziony w namiocie cipki aromat! Ona przecisnął się i pocałował moje nogi, próbując pocałować się wyższe, ale jej głowa nie zginać w ten sposób.

„Wszystko w porządku tam?” Poprosiłem, złośliwie.

„MmmmHmmm!” to wszystko dyskretne laski, co mam w odpowiedzi.

I naoliwiona aż jej plecy trochę więcej, a przechowywane pocierając ją długa, ciężka uderzeń jeszcze przez kilka minut. Shelby stawała kompletnym wiotki, mokra szmata.

„Zostań tu, kochanie, nie wstawaj! Ja tylko zmieniając trochę.”

Mam się z łóżka i podeszła do Teda. „Wstawaj kochanie, potrzebuję twojej pomocy. Moje ręce są tłuste, można cofnąć bluzkę i zdjąć go dla mnie?”

Ted ręce drżały, kiedy sięgnął z wiązanej końcach koszuli. Spojrzał na mnie błagalnie.

„Jeszcze nie dziecko, nie można niczego dotykać aż Shelby odbywa się ze mną.”

Shelby, patrząc na całość, uśmiechnął się do mnie i mrugnął na nią zobacz tu http://www.dyskretnelaski.pl.

Ted wreszcie moja bluzka cofnąć i moje piersi spadła do ich naturalnej pozycji wiszącej. Ahhh, czuli się dobrze pozwolić dziewczynom się!

„Równie dobrze niech spódnicę off też, Ted.” Odwróciłam się, żeby mógł mi rozpakować, a potem wyszedł z mojej spódnicy.

Shelby zagryzła dolną wargę, gdy wzięła w oczach mnie w moich obcasach, pończochy i podwiązki. I wyciągnął rękę i wsunął palec między moje wargi cipki.

„Jezus!” Wykrzyknąłem. „Jestem tak mokra Hej Shelby, chcesz spróbować?”

Pokiwała energicznie głową, więc erotyczne rozmowa kładę mokry palec w ustach. Ona ssać go jakby dawał jej życie. Potem okrakiem ją i usiadł na szczycie jej tyłek. Stąd Pochyliłem się tylko tyle, więc moje sutki ledwie dotknął jej pleców. Pokręciłem się trochę więc zsunął się z boku na bok na swojej skórze.

„Czuję, że dziecko? To są moje twarde sutki miodu. Zrobiłeś im ciężko! Są dla ciebie!”

„Pozwól mi przewrócić! Proszę!” Shelby nalegał.

Ja tylko się roześmiał i położył się na niej, przyciskając moje piersi w pełni pod jej plecy, a także naciskając mojego cunt do jej kości ogonowej. Moja cipka pulsowała, mogę sobie tylko wyobrazić, co jej robił! I wstał, aby uzyskać więcej ropy i pryskał go między nami. Teraz mogę przesuwać w górę iw dół cały jej kupra, masując ją z moimi twardymi końcówkami cycki. Nacisnąłem moje cycki w jej tyłek.

„Poczuj, że Shelby? Mój sutek jest w tyłek crack, to dotykając dupku, kochanie.”

„O Boże!” Shelby prosił. „Zabierz mnie, proszę! Zrób coś! Zamierzam niedługo umrzeć!”

Roześmiałem się i zsunął moje ciało w dół między nogami tak, że teraz moja twarz była tuż przy jej tyłek. I rozprzestrzeniania jej erotyczne rozmowa policzki tyłek i tchnął w upojny zapach jej cipki.

„Czy mogę lizać miód ass? Proszę? Put mój język na dupka?”

Shelby wbity łóżko z pięściami i tylko jęczał, co wziąłem za „tak”.

I delikatnie lizał krawędzie jej mały pączek róży, nawilżające całą jej powierzchnię. Moja broda wcierać jej skażenie smaku i zapachu, a wargi cipki, wywołując kolejne jęki od niej. I badane głębiej w jej tyłek, tak poszło ledwie do środka. Nigdy nie zrobił tego wcześniej do nikogo, i pomyślałem, że to wystarczy.

I odsunął się trochę, a ona łukowate plecy, podniesienie jej tyłek w powietrzu kilka cali. Idealny. I sięgnął prawą ręką i delikatnie gładził jej gorące wargi sromu i zewnętrzne. Czułam slickness nawet tutaj.

Shelby westchnął głęboko palce wciśnięty głębiej i rozpowszechniania usta od siebie, ciesząc się gorącą stopioną aksamit środku więcej http://www.ero-rozmowa.pl.

I spojrzał na Teda, który wciąż siedział ubrany w fotelu. Biedny Ted!

„Ted dlaczego nie można rozbierać. Ale nie jack off jeszcze! Będziemy potrzebować później.” Szybko przestrzegane.

Powrót do Shelby, I gładził jej cipki rytmicznie naciskając coraz głębiej i głębiej. Ostatecznie I złagodził mój środkowy palec do jej pochwy. Boże, to było tak gorąco tam! Shelby upadł z powrotem na łóżko, jak mój palec łatwo zsunął się jej wyjątkowo zręczny tunelu. I pchnął do przodu i łaskotał jej szorstką mało g-spot. Pokręciła w odpowiedzi.