Następnie przez kilka sekund, nie czuję go w ogóle

„Mmm, to miłe Adam”.

Następnie przez kilka sekund, nie czuję go w ogóle. Nic. Teraz barest dotyk jego języka bezpośrednio w centrum cipie warg. Och, to jest elektryczny, tylko Barest dotykowego. Och, Adam, jest, w wieku siedemnastu lat, lepiej niż większość. Zaczyna udaru mu język w górę iw dół mojego bardzo mokrej szczeliny (kładę na dość dużą mokrą plamą na moich arkuszy, ładne połączenie spermy Adama i moje soki miłosne) wysyłanie Tingly wstrząsami się moje ciało.
woman-358765_1280
Adam:
To najszczęśliwszy moment w moim życiu. Właśnie kochali mojego pięknej ciotki który ja pożądał ponad odkąd mogę dostać ciężko na (praktycznie zawsze) a teraz całuję jej bardzo ładną cipkę. Och, jak niebo. A ja dostaję ciężko ponownie.

Kładę moje usta do jej cipki i dart mój język i na zewnątrz, jak zaczynam ssać delikatnie jej wargi sromowe. Boże, ona jest soczysty z naszego kochania i mam sondowanie ją i obecnie coraz szybciej.

„Mmm, och, to zrobić, Adam, zrób to.”

Nie mogę uwierzyć, że ja obracam się na tę starszą kobietę. Jestem pewien, że ona miała wielu kochanków i tu jestem, dopiero się zaczyna, a ona lubić to, co robię.

Jej biodra zaczynają się poruszać, kiedy wypuszcza małe jęki raz na jakiś czas. I poszerzyć moje usta, aby wziąć w więcej jej cipki. Do tej pory moja twarz jest zalane jak ja nadal ssać, lizać i język jej cipki. Poruszam ustami do jej clit i wsunąć palec w nią, jak ona nadal naciskać ku mnie.

„Adam, cios trochę na mojej łechtaczki. Ma kłęby powietrzu.”

Nigdy nie słyszałem o tym wcześniej, więc nie tylko to. Każda mała puff, ona skacze i wypuszcza jęk. Tak, ja ssać niektórych i dmuchać jednych i wiem, że jest to kochać.

Nagle czuję jej napięta.

„Boże, Boże, ssać, och, jestem, ooh, ooh, UNGHHH, UNGHHH, GNGHH, oh, oh, oooooh, och, tak dobry, takie dobre.”

WOW, zrobiłem starsza kobieta cum. Ona ma ręce w dół chwytając głowę przyciskając twarz do jej wspaniałej cipki dalej www.sex.net.pl.

„Och, Adam, to było wspaniałe. Jesteś wspaniałym kochankiem.”

I czołgał się i wpadliśmy sobie w ramiona i leżał jakiś czas po prostu czuje się szczęśliwy i zadowolony.

„Byłaś świetna, Adam. Cieszę się, że to zrobił.”

„Och, ciociu Kristen, jestem tak szczęśliwy, Boże, nigdy nie marzył będziemy robić to, ale to jest wspaniałe.”

„Może kiedy jesteśmy w ten sposób, można po prostu zadzwoń do mnie Kristen.”

„Och, oczywiście, przepraszam. Kristen.”

Leżałem śledzenia rękę na jej ciele, „Masz piękne ciało, Kristen i kocham każdy kawałek to.” Pobiegłem mój palec na ustach jej cipki, a ona otworzyła jej nogi mi przesuń palec do środka.

Ona tarcie mój żołądek iw dół mojego fiuta, kiedy mówi: „Boże, Adam, jesteś twardy ponownie.”

Czytaj na stronie: www.znudzone.pl