Mmm, to byłoby miło. Jak o mnie na szczycie tym razem?

„Tak, co facet nie będzie? Czy jesteś zbyt zmęczony, by znów się kochać?”

„Mmm, to byłoby miło. Jak o mnie na szczycie tym razem?”

„To była ulubiona pozycja. Kopalnia mojego byłego dziewczyna jest też w rzeczywistości.”

„Dlaczego chcesz to Adam?”

women-418452_1280

„Och, mogła naprawdę mnie głęboko wewnątrz niej, a ona lubiła rodzaj przekręcać się wokół mnie. To naprawdę czułem się dobrze.”

Z tym, moja ciotka (ups, Kristen) dostaje się na kolana, mówi coś o uzyskanie mi dobrze i mocno, pochyla się i zaczyna ssać mnie. Boże, przez kilka minut, zapomniałem, jak cudownie, że używa jej usta i język, aby dać głowę. Ona jest mistrzem i mam wszystkie jej, na zawsze, mam nadzieję. I nigdy więcej nie chce wracać do domu.

Kristen:
Adam ma taki miły, młody kogut; Uwielbiam ssać go. I tak naprawdę docenia wszystko, co mam czynić, aby jego ciało. Robi się bardzo ładnie z kopalni, też, zwłaszcza dla faceta w jego wieku. Ale chcę, żeby cum we mnie, więc mogę przestać ssać go (jest „nastolatek” trudno teraz) i wstaję i okrakiem nad nim dotrzeć do tyłu i kierować się w dół na jego ładny, młody, twardy kutas. Yum.

Minęło kilka miesięcy odkąd seks i cock Adama naprawdę czuje się dobrze dzieje się. Tak, to było mieć mężczyznę w domu.

„Och, Aun … uh, Kristen, czujesz się tak dobrze. Och, jesteś gonna make me cum wkrótce.”

I kołysała w górę iw dół i jego kogut był poślizg i na zewnątrz, a ja zaciskając mięśnie miednicy każdym razem, kiedy dno i zaczął ciągnąć w górę. Jakbym pompowanie cum znad penisa do mojej cipki.

On jest utrzymywanie ręce zajęte pieszczoty moje piersi, który jest po prostu doskonały. Mam jedną rękę pocierając moje szczęśliwe Clit wysyłając iskry całym moim ciele. Och, kurwa, jest tak dużo zabawy. Dlaczego nigdy nie robić niczego innego. Ja tylko kołysania razem, kiedy Adam mówi: „Och, jestem … Och, ja … będę … jestem … Cumming, Ungh, UUUNNGH, UUUNNGH, ahhh, ahh, ohmigod, że był tak dobry. Ty mnie cum tak dobrze. ”

Kiedy leżał tam razem, poprosiłem Adama: „Czy mogę pomóc zapomnieć jesteś stary dziewczyna?”

„Och, Kristen, ja nawet nie pamiętam jej imienia.”

„Pobyt tutaj, Adam, niech przytulić chwilę, to masz dostać się do łóżka. Nie chce nam się zbyt oczywiste na ten temat ze względu na Amy.”

„Och, rozumiem.”

Więc przytuliła na chwilę, po czym wysłałem Adamowi się do swojego pokoju. Niestety, jego słodkie, ciepłe kogut był daleko, w innym pomieszczeniu. Miałem tylko pamięć o nim (i dość dużą mokrą plamę na pościeli), aby dotrzymywał mi towarzystwa.

Amy:
Mając Adam wokół pewnych rzeczy się zmieniło. Mama i ja mam się ubrać się nieco więcej w domu. Jesteśmy zazwyczaj dość spokojny, ale z mężczyzną wokół, nosimy szaty i rzeczy więcej. On jest całkiem fajny, a muszę powiedzieć, że jest całkiem ładny. To tylko dwa lata starszy ode mnie, ale to sporo w naszym wieku więcej www.fakbuk.pl.

Mama wydaje się być szczęśliwy mając Adama tutaj. Może ona po prostu brakowało konieczności samca ok, nie wiem. On zdaje się zwracać większą uwagę na niej niż dla mnie, chociaż jestem dużo bliżej jego wieku. Może ma zakochanej w Mom. Nie chciałbym go za to winić, ona gorąca rzeczy. Ale, że jest miło porozmawiać z ciągu dnia, gdy mama jest w pracy.

Adam jest słodkie, jak powiedziałem, a on kindof interesuje mnie, wiesz, jak chłopiec. Wiem, że jesteśmy kuzynami, kuzynami, w tym. Więc nie powinno być przyciągane do siebie i wszystkich. Ale mając go wokół w krótkich spodenkach i bez koszuli jest dość sexy w drodze.

Kristen:
Och, mając Adam w moim łóżku każdej nocy jest wspaniała, choć nieco noszenia. To połączenie jest w moim połowie lat trzydziestych (Tak, to nie jest młody zawsze. Cholera.) O głodnych pragnień i wulkanicznej libido z siedemnastoletnia-letni z penisa twarde jak skała. To sprawia, że jest bardzo zadowolony jeszcze męczącym życiu.

Czytaj dalej: www.dojrzalekobiety.com.pl