I powiedział, że jeśli miałaby mi pozwolisz chciałbym

I powiedział, że jeśli miałaby mi pozwolisz chciałbym.

Powiedziała, że nie przeszkadzało więc mam na nią, a ona wciąż tam leży. Kiedy wyciągnął nogi mi się dostać mój kogut w jej cunt widziałem po raz pierwszy. Wyglądało to ciekawe i byłem zafascynowany nim i prosił ją później na to patrzeć.
underwear-689861_1280
Podczas gdy ja przeleciałem ją spytałam, kiedy zrobił to pierwszy. Powiedziała mi, że złapał zarówno jej brata i kuzyna przed masturbating razem dzień i jej kuzyn mówił ją robi. To był jej pierwszy raz powiedziała mi, a ona się podobało. Barry był tam i patrzył na nich, a potem zrobił to z nią, mimo że była jego siostrą. Kiedy poprosił kuzyna czy to było ok pieprzyć swoją siostrę powiedział było kazirodztwo, ale z prezerwatywą było OK, bo nie mogła zajść w ciążę.

I cieszył fucking jej – to był mój pierwszy raz i i poprosiłem ją wiele o kurwa i jak bardzo go lubiła. Powiedziała mi, jak dobrze mój kogut czuł jak ja popchnął go w górę iw dół w jej wnętrzu. Powiedziałem to ma znaczenie, że Barry przeleciałem ją tuż przede mną i powiedział, że nie ma – to nadal czuje to samo i wciąż czuł się dobrze. Powiedziałem jej, jak dobrze mój kogut czuł będąc wewnątrz niej i jak to było lepsze niż wanking siebie. Nie miałem prezerwatywę na jak Barry i zapytał ją, co się stanie, jeśli cum w niej. Powiedziała, że musiałem wyjąć zanim przyszedłem wewnątrz niej.

Gdy Barry miał cum udał się do toalety i śpiewał, że idzie na zewnątrz, a kiedy skończył, kurwa, żeby wyjść z niego.

Nigdy nie cieszył się coś podobnego, kiedy kurwa Julie i to było fantastyczne. Powiedziała mi, że jej kuzyn zrobił to dla niej inną drogę i powiedział nie chcę spróbować, że zbyt. Ona pokazała mi, co wiem teraz, aby psiak i mieliśmy dużo FUM dopiero się mój kogut i robi to w taki sposób. Spojrzała zabawny z jej bum w powietrzu i jej otwór bum i cunt Wyświetlono. Nie mogłem uwierzyć, mający swój pierwszy kurwa może być tak dobrze. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że tak będzie – ja pocałował kilka dziewcząt i zastanawiał się, co to będzie jak się je pieprzyć jak mój kutas był twardy każdym razem całowaliśmy. Teraz jestem kurwa, a ja nie miałem ją pocałować albo spróbować i mówić jej do niego. Kilka chłopców wiedziałam, że to zajmuje dużo mówić, zanim dziewczyna zrobi to szczególnie za pierwszym razem. I nawet nie trzeba zapytać – Byłem tak zadowolony, że oni robią to inne mądre nigdy bym nie wiedziała, że to zrobił. Nie sądzę, Barry powiedziałby mi, ponieważ jest źle pieprzyć swoją siostrę.