I oddać go do niej mówiąc jej, aby otworzyć ją

I oddać go do niej mówiąc jej, aby otworzyć ją. Robi podczas jej oczy przejść szeroki.

„O Boże, nie ma się małe dzieci?” Pyta się łzami

„Tak sis nawet niemowlęta zostali zamordowani. Wyszli nikogo żywego. Karen był chroniony przez korpus Savannah. Biedny aniołek przebywał cicho. Kiedy znalazł ją miała bałagan niosek w krwi, moczu i gównie. była tak najtańsze gej oferty przerażona, że wrócą, że peed i pooped się, żeby nie wiedzieć, że wciąż żyje. miałem ją oczyścić gdy szukałem ocalałych znaleźć żadnego. cholera Batty. „mówię podczas Vivian czyni jej drogę do mojego samochodu.

Wszyscy patrzą na oglądanie jej otworzyć drzwi, aby pomóc Batty się. Zaczyna kulejąc podszedł do mnie powoli. Wszyscy są zdumieni jego wielkości, ale można powiedzieć, że jest wojownikiem.

„O mój Myślę, że były dwa pomogłeś.” Rick mówi dostać zielone światło

„Tak, ale nie starają się go dotknąć. Niech ustawić bo również stracił rodzinę, która miała go. On tylko pozwolił Karen i ja go dotknąć. Na okazjach on pozwoli Vivian. „mówię dostać przytakuje

„Jest to całkowicie zrozumiałe, synu.” Rick mówi, a ja squat przytulić Batty

Rozgląda wszystkim zaś Vivian najtańsze gej oferty klęka. On wącha rękę tylko lizać.

Reszta dnia była wypełniona komfort i łez. Józef i Tiffany wzięła Karen tuż nietoperza, tak jak zrobił Heather. Vivian trzymał się blisko mnie, czuwa nad nami obojga. Musiałbym chwile, które chciałbym załamać się bez powodu. Pozostali członkowie klubu byli zajęci rowerach i trikes upewniając się, że nie ulec zarysowaniu. Karen będzie płakać, która odbędzie się tylko przez Heather. widziałam mój przyjęte siostrzenica opieką swojego nowego przyjaciela. tej nocy spałem na kanapie w spokoju, aż Vivian dołączył do mnie. powiedziała mi, że nie pozwalał mi z oczu. To miała zamiar mnie pocieszyć niezależnie. Trzymałem ją mocno, zanim zasnąłem tylko koszmary.

Dni i tygodnie, które następnie były zajęte nich. Karen kule śnieżne przybył wraz z urnami. Umieścimy je w garażu Dwighta na razie na bok, żeby nie dostać ani grosza uszkodzony. do urny zostały przewiezione do Rick i Kary Również w chwili obecnej. Dwight i Yvonne chciał upewnić się, że dom znaleźli była w sam raz. Rick rozmawiałem z Karen i podoba mi powiedział. wyjaśnił rzeczy Karen, w którym wreszcie najtańsze gej oferty zrozumiała. Tak powiedziała Rick sprzedać firmę rodzinną, ale powiedziała, że chce firmę ojca pozostać tak jak on sobie wyobrażałem. Nikt nie było go zniszczyć. Rick zrozumiałe, gdy chciała utrzymać dom w Oklahoma jej nowej rodziny, aby cieszyć. powiedziała, że jej tata chciał, że jest to dom dla tych, których kochał. Uśmiechnęłam się, bo była zaakceptowaniem tych wokół niej teraz jak jej rodziny. Rick powiedział, że się na nią, mając jednocześnie kilku gej anonse przyjaciół pomóc znaleźć jakieś wiarygodne nabywców, że nie zgodzi się na nadziei Karen dla firmy Heatha.

Był to miesiąc później, że Dwight znaleźć odpowiedni dom dla Karen, Vivian, Batman, i I. To było pięć sypialni i pięć kąpieli. Karen musiałaby dużo miejsca podczas Batty miał duże podwórze wędrować w. ogrodzenie gej anonse prywatności poszedł na całym podwórku. również przyszedł z garażu tak duży jak w domu i wszystkie rowery pasowałby więc mogą być bezpieczne. Vivian i musiałbym duża sypialnia podzielić, ponieważ nie była sobą nie jako odpowiedź. przypomniała mi tyle Savannah i Megan, ale w jednym ciele. więc kupiłem dom mający pomóc przenieść cały klub Karen i moje rzeczy do nowego domu. Karen była szczęśliwa, aby móc grać z kule śnieżne pozwalając gej anonse Heather dołączyć do niej. Myślę, że mając wokół Heather pomógł Karen tyle Plus Tiffany jest wokół. Chciałbym złapać Karen zadzwonić Tiffany Mommy kilka razy. Myślę Tiffany nie przeszkadzało po mnie wyjaśniając dlaczego. Ona by tylko chichotać przytulając do Karen Karen, aby zapalić.