Będę z nim porozmawiać sam na minutę, rozbić całą ideę was oglądanie wkręcić

„Będę z nim porozmawiać sam na minutę, rozbić całą ideę was oglądanie wkręcić nas podczas gdy odejdziesz – sprawiają, że nieco mniej niezręcznie Haha Wracaj szybko.!”

Jest to 5 minut jazdy do najbliższego sklepu. Jak podciągnąć do sklepu, mój telefon brzęczy z tekstem z Sara „, powiedział, że wszyscy sex anonse jesteśmy dorośli i dorosłych zabawy to po prostu – dla dorosłych zabawy – tak, że jest w Hehehe;)”
woman-499756_1280
Wpisałem moją odpowiedź w kolejce przy ladzie, „awesome To będzie HOT & taaaak zabawy Czy nie dwa, zanim zaczniesz cokolwiek wrócę!;!)”

Jej złowieszcze nadeszła odpowiedź jak wyciągnięta z domu pozycją dużo – „hehehehehe;)”

Rozdział 3
Zrobiłem to, aby drzwi do naszego mieszkania z gorączkowym podnieceniu i oczekiwaniu. Mój umysł był motania jak przekręcił klucz w zamku, chciałbym wrócić do sypialni, więc możemy mówić o podstawowych reguł, stref komfortu, i niezależnie, a następnie we-

Mój pociąg myśli przerwał nagle, gdy, jak okazało się w korytarzu prowadzącym do sypialni, usłyszałam coś, jedyne w swoim sex anonse rodzaju – dźwięk głosu Sary echem korytarzem jak jęknęła: „O mój Boże … tak … więcej … ”

Natychmiast mój kutas był twardy jak skała i pulsujący. Te skurwiele zaczęli beze mnie, ale to nie bug mnie aż tak dużo – to było to! Otworzyłem drzwi sypialni powoli, biorąc pod uwagę z małymi zmianami, które miały miejsce, gdy mnie nie było – światła wentylator w suficie były wyłączone, a jedynym źródłem światła w pomieszczeniu pochodzące z małą lampką na moim nocnym stoliku; kołdra i pokrywy został zepchnięty z łóżka na podłogę, odsłaniając nasze pościele czerwonej satyny.

I prawie eksplodowała na miejscu z tego co widziałem dalej: Sara, na plecach na łóżku, w środku 69 J. Jego język był fruwające nad jej obrzęk clit, czyniąc ją wypuścić głośne westchnienia i jęki rozkoszy, które były tłumione przez grubą czarną kurek, który był w jej ustach. J-Rock biło biodrami w górę iw dół jak tłok seks telefon jak on stale pieprzył usta Sary.

Nagle ruszył i był już na plecach. Sara wczołgał się do niego, a ja w końcu się przyjrzeć jego spuchniętą, hard cock, zaledwie ułamek sekundy, zanim zniknął w ustach, a ja byłem totalnie zaskoczony – jego penis był ogromny! Domyślałem się wymiarami, ale wyglądał na 11 „długo, prawdopodobnie 3” wide lub więcej, nieobrzezanych, twardy jak stal, i dosłownie bijącym jak usta mojej żony owinięte wokół niego tęsknie.

Ona skinął głową w górę iw dół w rytm stacjonarnym, pozwalając jej śliny zabraknie ustach iw dół na jego długości. Po kilku koczków głowy, sypialnia wkrótce wypełnione głośnym, mokry, squishy ssania brzmią wargi wykonane seks telefon jako pracowała jego potworne kogut.

Wypuścił kilka ciche jęki, kładąc rękę na tył głowy, i chwycił garść jej włosów; zaczął kurwa górę na jej twarz, popychając usta dół dalszej nad nim, zmuszając ją do podjęcia go głębiej w gardle – a potem pociągnął ją za włosy, zmuszając ją ponownie. Wypuściła zmysłowy „MMmphfff!” co kilka pchnięć.

„Mmm,” jęknął, „kurwa” tak? ”

„Mmhmmphhf!”

„Lubisz darowanie” mi głowę, pijąc „mojego fiuta w ustach? Do gardła?”

„Mm … yeff!”

„Lovin Twojej mężulek za” zbyt anonse kobiet; powinieneś zobaczyć jego białą lil ‚Dong, mocniej niż kiedykolwiek było naprawde … Czy Ci wysiąść mocniej, wpuszczę go oglądać? ”

„MMHMM!”

Była kołyszą powrotem i dalej wściekle teraz, kiedy wbiliśmy biodrami do przodu siłą, dopasowując jej tempo. Patrzyłem, jak jego pulsujący, narzędzia kamienne, trudno się jeszcze większe, dzięki Sary umiejętności cocksucking że nawet gwiazdy porno rzadko pasują. I spokojnie udałem się do fotela w kącie sali, pozbawiając nic jak poszedłem, i usiadł, wyluzowana i pogłaskał mnie walenie kurek podczas oglądania show.

Po obejrzeniu jej połknąć każdą spuchnięte cal jego skale przez kilka minut, w końcu się jej zwolnić, a ostatecznie powstrzymać, wyciągając narzędzie z jej gardła. Ssanie zwróciła się do swojej mokrej cockhead zakończyło się głośnym pluskiem! w końcu uwolnił się od jej warg.

„Unhh … I nie jest nigdy nie mój kogut zasysane tak! Mm … ale teraz chcę trochę tej mokrej fuckin ‚cipki, dziewczyno!”

Sara jęknęła głośno: „O tak!”

Z zadziwiającą prędkością, J-Rock przewrócił ją na plecy i znów nie ustawił się nad nią; uniosła nogi w kierunku sufitu i otworzył je dla J, pozwalając mu nieskrępowany dostęp do jej chętnie, moczenie mokre cipki. To właśnie wtedy zauważyłem, że ona wciąż na sobie te same Black udo wysoki pończochy i srebra, otwarte anonse kobiet pięty toe Miała na jej czerwonej spódnicy i halter (obecnie pogniecione na podłodze).

J teraz przypinanie te obcasy przeciwko obu stronach głowy mojej żony w celu uzyskania maksymalnej penetracji. Chwycił pulsujący hardon i zaczął klepiąc go przed Sary już nasączone cipki, powodując yelps przyjemności z nią.

„Jesteś gotowy do tego penisa?” zapytał szorstko, pożądliwie, a kontynuował bicie laskę przed jej bolącym seksu.
„Tak!” jęknęła głośno.
„Chcesz tego? Chcesz poczuć mój wielki, twardy, gruby kurek wewnątrz małego mokrej cipki?”
„I fuckin ‚chcesz!” krzyknęła.

Powoli, delikatnie, on złagodził czubek fiuta obok jej wargi sromowe, ledwo zaczynają ją wprowadzić, a potem zatrzymał się. Jęknęła.

„Jesteś pewien, że chcesz to kogut – cały ten kogut?”
„Aha, tak!”
„Bo nie ma Comin się raz jestem pochowany ya;. Cock twój mąż nigdy nie poczuć się ponownie po miałeś to w was”

Potem spojrzał na niego z krzykiem, ognisty, pierwotnej żądzy, jej oczy płonęły i niepełnym wymiarze zawołał niepełnym wymiarze jęknął niepełnym wymiarze krzyczał: „Ja kurwa chcesz! Chcę, żebyś daj KAŻDY trudne, pulsujący cal, że piękny, ogromny kogut, i chcę, żebyś kurwa gówno z mnie, właśnie teraz! „