Ona lizały moje usta

Ona lizały moje usta, mój język wszedł do pochwy, dał jej gorący, ciężki oddech moje łechtaczki, w tym samym czasie uchwyty podróży w dół mojego ciała, pieszczoty piersi, pośladki, po czym gładząc krocza.
Było pyszne. Jej język był delikatny, jak gdyby jej pieszczoty przewiewne. Jednocześnie, nie zapomni tego czasu, Masza, ja wychowany tego stopnia, że nie mogła mówić ani oddychać i dysząc, jęcząc, gięcia i zapytać:
– Więcej .. Więcej ..

couple-731890_1280

Oprócz swojej córki – moja lepsza połowa, wciąż u Tiffany’ego i syna – zarośniętych hultaj. Podobnie jak wszystkie mokasyny, po odbyciu służby wojskowej, był głodu natychmiast żonaty po raz pierwszy zetknął je oszukać. Dura urodziła córkę – i wkrótce rozwiódł się z nią. Było to jego pierwsze małżeństwo, które otwarto trzy kolejne follow-up, i stało się piętnaście lat temu.

To był słoneczny dzień. Moja żona i moja mama, i odjechał nasze córki i jagody na naszej „Ziguli”. Moja Veronica, z którymi żyliśmy przez czternaście lat, jechał dobrze, ale nie mają prawa. I, szczerze mówiąc, nie lubią zbierać jagody: dzień na czworakach, a następnie oślepiony. I otnekalsya, powołując się na porywający czas, dom opuścił gospodarzom na oczach całej ulicy, jest to pokusa dla każdego szarpnięciem. Po odejściu ze strony żeńskiej Cieszę pomachał tasakiem. Następnie oblilsya parę wiader zimnej wody i przetarł ręcznikiem. Robię kawę.