Całkowicie wyczerpany

– Muszę spać – powiedziała słabo.
– Oczywiście – powiedział mężczyzna z uśmiechem – twój szef, powiedziano nam, że zadano dostać się do biura naszej firmy, a sami zabrać cię do domu.
– Osiągnięcie tylko sama do samochodu, ludzie nie zrozumieją, jeśli nosimy was …

Następnego dnia Julia obudziła seks telefon się znacznie wcześniej niż zwykle. Ciało było nieco zmęczony po wczorajszym. Podczas procedur porannych, jest skrupulatnie badane siebie w lustrze – wszystko wydaje się być w porządku, nie ma siniaki wszędzie, można przejść do otwartego sukience. Myśl o autobusie, czuła się chora, lepiej jest wezwać taksówkę.

Na stoliku w korytarzu, jej towarzysz wczoraj opuścił niektóre z jego prac w folderze i dużym polu, który leżał kawałek papieru. Obracając ją, Julia dowiedziała się, że pismo na papierze firmowym nieznanej firmy, z jej nowymi przyjaciółmi.

underwear-689861_1280

„Madame Julie, dziękuję za wspaniałą raportu, było bardzo interesujące. Okazało się, że nie wszystko rozumie, a prawdopodobnie seks telefon poprosi kierownictwo firmy, ponownie przytrzymaj równie pouczające spotkanie w celu wymiany poglądów i korzystać z usług świadczonych przez firmę.

Okazuje się, żadna szkoła nie jest konieczne i wystarczy samca, z którym wszystko przychodzi naturalnie. Co czuła, było takie orgazmy, możliwość, która nawet nie wiedzieć. Sensem istnienia, Julia, teraz jest do przyjęcia i wchłonąć ich męski organ, czując ten termin jako część siebie. A kiedy zaczął zalać gorącą przepływ spermy sex oferty, zdała sobie sprawę, że on tu jest, prawdziwy orgazm, ale tylko preludium do niego wcześniej.

Całkowicie wyczerpany, Julia leżała w bezruchu, rozkoszując członu pulsujący wewnątrz. Myśli i uczucia znikły, było rozpuszczenie wokół tego wspaniałego ciała, że nie chce mieć w produkcji. Ale wszystko się kończy i poczuła jak członek powoli wypełza macicy, choć jej protesty popiskivaniya. Nie otwierając oczu, powiedziała, gdy członek Steve całkowicie opuszczony ją. Silne ramiona podniósł zrelaksowany, bezwładne Julia i położył na łóżku, a ona przywarła do ręki, nie chcąc pozwolić im odejść, ale nie sex oferty można zatrzymać. I nie otwierając oczu, zasnęła …

I przyniósł mi dwa śliskie palce do jej pomarszczona dupek i zaczął ocierają jej zwieracza. Ona natychmiast napięte i zatrzymał wszystkie jej ruchy.

„Nie! Nie jestem w to,” zaprotestowała, ale dałem najgłośniejszy jęk jednak jednocześnie zacierania na jej ” switch rogowej, jak wsunął jeden palec do pierwszej zwrotnicy. To wystarczyło, aby ponownie dokonać jej cum. Wciąż pozostaje nadal, inne niż jej orgazmu dreszcze, a ja nadal wali ją od spodu. „Cholera, że czuli się dobrze seks darmo, ale nie więcej,” powiedziała, ale przeszedłem sutki, spadł mój drugi palec, jęknął i znów puree przełącznik, przynosząc ją do kolejnego orgazmu.

Zaczęłam poruszać palcami i obecnie, jak przeniosłem moje biodra w górę iw dół, a to czas, kiedy jej orgazm ustąpi, była dopasowując moje tempo. Kiedy wsunął trzeci palec w jej okrężnicy, chwyciła moją twarz od jej smoczek i puree seks darmo usta do kopalni, kiedy znów przyszedł, tym razem bez dodatkowej pomocy ze mną.

„My Gawd, o co chodzi mi zrobisz? Nigdy cum tak wiele, tak szybko, a wraz z palcami w dupie też …” Ona ciężko spojrzał na mnie przez chwilę, a potem wydawało się przyjść do Decyzja. „Jeśli pozwolę ci tam, będę odpuszczone? Nikt nigdy nie był w dupie.”