Ale po kilku chwilach

Ale po kilku chwilach puścił mnie i zaczął ssać jego piłki. Jestem język utorował drogę od dołu do góry głowę i połknięcia. Zaczynam ssać jak cukierek. Wszedł w ustach. Na początku myślałem, że to brzydkie, ale połknięcia spermy. Włożył penisa prezerwatywy nadal stoi i położył mnie na plecach i rozłożone nogi. Naprawdę chciałem, by w końcu poczuć jego zaufanie. Zrobił w moim łonie mój penis podobno drażni mnie. I wreszcie przyszedł. Niedrożność błony dziewiczej miało wpływ. Przycisnął usta do moich i mocno przycisnął. Z nim nie czułem bólu i od razu byłem zadowolony.

Jesteśmy tak popieprzone przez około 10 minut, a oba osiągnęły szczyt orgazmu. Ubrał prezerwatywy, i zaproponował mi górną lub raka. Chciałem skorupiaków. Położył mnie oparty o wezgłowie łóżka i nagle wszedł we mnie i zaczął dosłownie oderwać mnie mocno. Nie mam jęki i jęczy. Ja płakałam, a wskaźnik zadowolenia.

lingerie-99761_1280

Wyrwał mi dawno położył mnie na ramionach i moja talia jest umieszczone na jego penisa. Wziąłem wszystko w swoje ręce i zacząć skakać na nim. Zasugerował w dupie, ale nie chce, bo myślałem, że jest to bolesne. Oboje zakończona. Zdjął prezerwatywy, i przywarła do jego kurek i połykanie cum lizał nową partię. Dla mnie to był najlepszy słodycz i radość. Oparł się o ścianę i usiadł mi już nagi penis i umieścić w całości do końca. I dosłownie odcięte od szumu.

Jak to doskonale. Siedzieliśmy tam i przytulił. Całował moją klatkę piersiową i ramiona. Wreszcie dostałem od niego i leżeliśmy razem pod kocem i położyłem się na niej. Caressed, że przez długi czas. Pocałować, przytulić … Zostawiłem go liczne wolnossące na szyi, tułowia i pleców. Mamy szczęście, że w tej sypialni można od razu dostać się pod prysznicem. Wzięliśmy to wszystko razem i tulenie. Otarł mi i przenoszone do gołej łóżku. Oboje ubrał się i zaczął całować. Jak ja go kocham. Jego oczy, jego uśmiech, jego ramiona, usta, ręce, obojczyk, jego ciało …