Położyła się z satysfakcją, ale przypomniałem sobie

Położyła się z satysfakcją, ale przypomniałem sobie, że nie skończył. Mama wstała i podeszła niepewnie przed sobą. Myślałem, że cios, ale nie. Odwróciła się do mnie i usiadł tuż przy mojego penisa. Złapałem jej piersi i zaczął ugniatać ją łapczywie. Mama chciała robić wszystko sama, ale nie miał siły. Przez to, po prostu przeleciałem ją. Krzyczała na miejscu. Zacząłem ściskać jej sutki. Im silniejsze pielęgniarka fucked przez kolejne użądlenia sutki.
woman-1008881_1280
Wkrótce poczułem, że ma się zakończyć. I fucked matkę coraz szybciej. Potem wsadził penisa i spermy poleciał prosto w klatkę piersiową i brzuch. W międzyczasie, ona obkonchalsya całą szafę. Sutek poszedł mleka. Wypiłem trochę ciepłego mleka i położył się.

Mama zacząć wspinać się na mnie i zachłannie całować. Co ona ma do moich warg i języka. Z biegiem czasu, poczułem coś kapie na moim kroczu i brzucha. To mama płynęła. Po 5 minutach całowania, byliśmy odłączony.

W rano budzę się i zobacz, moja matka nago przed lustrem. Patrzy na siebie i myśli o czymś. Moi żołnierze wstał. Mama mnie zauważył:

– Dzień dobry, kochanie!

– Dobrze, że jesteś tak piękna!

– Dziękuję. Ty mnie bardzo miłe w nocy, więc zrobię Ci miłe.

Mama dostał się na czworakach na łóżku i przeniósł się do penisa. Głowa zatrzymana niedaleko członka, a ciało kontynuuje ruch, a jej tyłek nie zatrzymał się na mojej twarzy. Było widoczne cały urok.

Mama skwapliwie mojego penisa w usta i zaczął ssać. Bliss. Ale podjęte jak ja jej cipki, nie wszystkie państwa. Pomogłem jej i posadzono głowę głębiej. Stworzyła ona dziwny dźwięk, jakby dusił. Ale ona nadal ssać.

Od jej cipki zaczęły płynąć jej ciekłego Brook, mały wodospad, tuż przy łóżku. Płynęli bez zatrzymywania się. A jej język czyni cuda. Skończyłam po 3 minutach i bez ostrzeżenia, zakończył się w ustach. Ona w milczeniu połykać nasienie nie wystaje jego penisa z jego ust. Spermy było wiele. Zrobiła dwa kęsy 6. Następnie wyciśnięty spermy z penisa. Ścisnęła ostatniej kropli.