A przede mną stoi

A przede mną stoi oblicze Tamerlana. Szczęśliwy i wdzięczny.

– Dziękuję, Luba. Będę pamiętać, że dobre rzeczy o tym mieście.

Życie rodzinne każdej pary przychodzi czas, kiedy wszystko już Pall. Lata seks się nudzi w ich monotonii, każdy partner wie o wszystkim, lub prawie wszystko. A więc chcesz coś niezwykłego, nadzwyczajnego, że tak powiem, są okraszone życia seksualnego.

Więc Oleg Nadia przyszedł czas. Wydaje się, że próbowała wszystko co mogli i byli w stanie. Obie strony zaczęły się doskonale rozumieją, że jeśli nie podejmować żadnych natychmiastowych działań, aktywność seksualna małżonków spadnie do zera. Zaczęto używać wszelkiego rodzaju gier RPG, ale to nic dobrego nie przyniosło. Cóż, to jest po prostu niemożliwe, aby obejrzeć bez śmiechu, a partner stawia jako potężny władca lub niemoralnej kobiety.

erotic-429760_1280

W głowie Olega zaczęła się wyłaniać, trochę wyobraźni, którą kiedyś dzielił z Nadii. Są one coraz częściej zaczęli używać wyobraźni, ale to jest seks z nieznajomym. Oba są bardzo ekscytujące, że niewiele ustaliła ich życia intymnego. Ale wkrótce te fantazje nie przynieść taki skutek.

Raz na imprezie firmowej, usiedli przy stole i omawianie innych. Ostatecznie cała dyskusja sprowadza się do tego tematu: z którymi miałem seks. Oleg od razu wpadł na pomysł, który dzielił z żoną:

– Nagy, proponuję zaryzykować. Wystarczy wziąć go poważnie.

– A co pan proponuje, – spytała.

– Daję ci carte blanche do dziś. Możesz zniknąć z tego spotkania z każdego człowieka można spotkać i spędzić z nim noc.

– Poważnie! – Nadia wykrzyknął – A co z wiernością i tak dalej?

– Można spędzić czas z nim, jak chcesz. Chcesz po prostu z nim flirtować, a chcesz – być zaangażowany w seks z nim.

– A wtedy nie wiń mnie za to? Jedną z rzeczy, fantazyjne, z drugiej – to rzeczywistość.

– Nie oddam moje słowo honoru. Ale muszę zobaczyć z kim iść.